ملاقات ازدواج دستگیری اخبار حوادث

ملاقات: ازدواج دستگیری اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار حوادث او با یک مرد غریبه دستگیر شد ، زن جوان سومین شوهرش را کشت و در حیاط منزل دفن کرد

اواسط آذرماه سال ۹۴به‌دنبال مفقود شدن مردی ۴۰ساله در بومهن، تحقیقات پلیس جهت یافتن او شروع شد. 

زن جوان سومین شوهرش را کشت و در حیاط منزل دفن کرد/ او با یک مرد غریبه دستگیر شد

عبارات مهم : ازدواج

اواسط آذرماه سال ۹۴به دنبال مفقود شدن مردی ۴۰ساله در بومهن، تحقیقات پلیس جهت یافتن او شروع شد.

24آنلاین نوشت:پدر این مرد می گفت: چند روزی است که پسرم به نحوه عجیبی ناپدید شده است و هیچ کس از او خبری ندارد. روزهای اول هنگامی که سراغش را از همسرش گرفتم او گفت که پسرم به سفر رفته است ولی نمی دانم آیا این سفر آنقدر طولانی شد.از همان روز اول دلواپس پسرم بودم تا اینکه چند روز قبل هنگامی که به منزل اش رفتم فهمیدم هیچ کس در آنجا نیست. همسایه ها گفتند عروسم همراه با فرزندانش آنجا را ترک کرده هست. این مرد ادامه داد: عروسم زنی بیوه بود که با پسرم ازدواج کرد و از مدتی قبل نیز با او دچار اختلاف شده است بود.

ماموران هنگامی که اثری از مرد ناپدید شده است نیافتند جهت یافتن سرنخ به منزل او رفتند. آنها در گوشه حیاط منزل آثاری از حفر یک گودال کشف کردند که خاک هایی که رویش ریخته شده است بود نشان می داد به تازگی پر شده است هست. آنها خاک های گودال را بیرون ریختند و با جسد مرد مفقود شده است مواجه شدند.

او با یک مرد غریبه دستگیر شد ، زن جوان سومین شوهرش را کشت و در حیاط منزل دفن کرد

به این ترتیب تحقیقات جهت دستگیری همسر مقتول به عنوان تنها مظنون جنایت شروع شد. در ادامه افسران جنایی به اطلاعاتی دست یافتند که نشان می داد این زن پسرش را در مدرسه ای دورافتاده عضویت کرده و به احتمال زیاد در آنجا زندگی می کند. در این شرایط گروهی از مأموران با نیابت قضایی راهی مخفیگاه زن جوان شدند و وی را که به طور مخفیانه با مردی غریبه زندگی می کرد دستگیر کردند.

زن جوان ضمن اعتراف به قتل شوهرش گفت:مقتول سومین شوهرم بود. من ۸سال قبل در تنکابن با مردی ازدواج کردم و صاحب فرزندی شدم ولی او یکباره ناپدید شد. مدتی جهت پیدا کردن شوهرم تلاش کردم ولی فایده ای نداشت. به همین علت مدتی بعد با مرد دیگری ازدواج کردم. خانواده شوهر دومم از ابتدا با ازدواج ما مخالف بودند و یک روز او گفت جهت ادامه تحصیل به ترکیه می رود ولی دیگر برنگشت.من هم مجبور شدم به شکل غیابی از او طلاق بگیرم.

اواسط آذرماه سال ۹۴به‌دنبال مفقود شدن مردی ۴۰ساله در بومهن، تحقیقات پلیس جهت یافتن او شروع شد. 

این زن ادامه داد: شوهر سومم(مقتول) مرد سختگیری بود. با اینکه از او نیز صاحب یک فرزند شده است بودم ولی اجازه نمی داد بدون اجازه اش از منزل بیرون بروم. می خواستم طلاق بگیرم ولی شوهرم حاضر به جدایی نمی شد. در این میان با مرد غریبه ای آشنا شدم و با همدستی او نقشه قتل شوهرم را کشیدم.

یک شب درحالی که شوهرم خواب بود با ضربات چاقو او را به قتل رساندم و یک روز بعد به ۲کارگر افغان پول دادم تا به بهانه ایجاد حوض در حیاط منزل ام گودالی حفر کنند و بعد از رفتن آنها جسد را در گودال دفن کردم.

به دنبال اعترافات این زن او صحنه جنایت را نیز بازسازی کرد و در نهایت پرونده اش با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد.

او با یک مرد غریبه دستگیر شد ، زن جوان سومین شوهرش را کشت و در حیاط منزل دفن کرد

واژه های کلیدی: ازدواج | دستگیری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs